Jak dobrać biustonosz do karmienia do dużego biustu? | Blog Bobaskowo

Jak dobrać biustonosz do karmienia do dużego biustu?

Obfity biust dla części Pań może okazać się niezwykłym atutem dodającym kobiecości, szyku i elegancji. Niestety dla większości z nich jest to główny powód zmartwień powodujący wiele schorzeń, m.in. bóle kręgosłupa. Dlaczego tak się dzieje? Główną przyczyną okazać się może nieprawidłowo dobrany biustonosz. 

W takim razie jak dobrać odpowiedni biustonosz do karmienia w większym rozmiarze? Czy na Polskim rynku znajdziemy dobrej jakości staniki w przystępnej cenie? Czym kierować się podczas wyboru? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w dalszej części. 

Wiele kobiet podczas podjęcia próby poszukiwania biustonosza do karmienia chętnie sięga po opinie z różnych źródeł. Najczęściej są to te zamieszczone w internecie. Panie wypowiadają się na temat produktu, który właśnie testują, bądź wypróbowały – mamy informację z tak zwanej “pierwszej ręki”. 

Podstawowe cechy jakie musi posiadać odpowiedni biustonosz do karmienia to przede wszystkim: 

  1. odpowiedni dobór rozmiaru biustonosza, który zapewni wysoki komfort użytkowania oraz zapobiegniemy wszelkim nieprzyjemnym dolegliwościom,
  2. fason – należy wybrać wedle swojego uznania,
  3. model – powinniśmy dopasować do ubioru, który właśnie chcemy założyć. Część biustonosz ma, np. dekolt mniej wycięty, gdzie w przypadku koszulki z większym biustem może się stosunkowo odznaczać.

Zatem jakie możemy wyróżnić podstawowe kroki do dobrania odpowiedniego biustonosza w większym rozmiarze?

Przede wszystkim jeżeli sami nie jesteśmy w stanie określić miseczki oraz rozmiaru obwodu swojego stanika najlepszym rozwiązaniem okazać się może konsultacja z brafitterką. Niestety bardzo często przez nieprawidłowo dobrany biustonosz kobiety narażają się na problemy zdrowotne. Jak wyliczyć obwód pod biustem oraz miseczkę? Wystarczy przeciągnąć metr krawiecki pod biustem. Pamiętajmy, że zarówno obwód oraz miseczka są ściśle ze sobą związane ( w momencie spadku, bądź wzrostu obwodu – rośnie, bądź maleje miseczka). 

W przypadku większych biustów doskonałą alternatywą są miseczki pełne z grubszymi szelkami. Obwód koniecznie musi dobrze przylegać i być ściśle dopasowany, aby utrzymać cały spoczywający na nim ciężar. Zatem, gdy mamy do czyniania dużymi biustonoszami do karmienia warto zauważyć, aby były solidne wykonane, ponieważ gwarantują one całe rusztowanie Naszych piersi. 

Podstawowa rada dla wszystkich przyszłych MAM! W okresie laktacji warto zdecydować się na biustonosze dedykowane dla Mam karmiących. Jest to niezwykle wyczerpujący i wymagający okres dla kobiet. 

Zatem dlaczego, by nie ułatwić sobie trochę zadania? W większości sklepów internetowych oraz stacjonarnych można znaleźć biustonosze do karmienia z odpinanymi miseczkami, bez konieczności rozpinania całego stanika, bądź notorycznego ściągania w miejscach publicznych. Jest to niezwykła gwarancja komfortu i dyskrecji. 

Również u Nas znajdziecie coś dla siebie. Posiadamy dostępne różne modele, kolory oraz wzory staników. Biustonosze do karmienia w większych rozmiarach już dostępne na stronie nawet do obwodu i miseczki J75 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top