Pieluszki tetrowe - zastosowanie | Blog Bobaskowo

Pieluszki tetrowe – zastosowanie

Pieluszki tetrowe to niezbędny element wyprawki każdego maluszka. Są niezwykle praktyczne i wielozadaniowe. Służą Nam już od wielu lat. W prawdzie kiedyś miały trochę inne zastosowanie, ale nadal każda mama śmiało po nie sięga podczas pielęgnacji swojego dziecka. 

Wielu producentów w swych ofertach proponuje Nam szeroki wybór tetry. Od klasycznych- gładkich (białych) do kolorowych z nadrukami.  Decyzja może wydawać się utrudniona natomiast niezależnie od kolorystyki, gramatury czy rozmiaru, pieluszki tetrowe mają takie samo zastosowanie. 

Wykorzystanie tetry:

  • Karmienie dziecka może przysporzyć wiele bałaganu. Szczególnie w czasie poszerzania diety i nauki samodzielnego jedzenia. Pieluszka tetrowa sprawdzi się idealnie jako „ściereczka” to wycierania brudnych rączek oraz buzi. Warto ją mieć przy sobie w każdej sytuacji ?
  • Ulewanie – karmienie niemowlęcia zawsze wiąże się odbijaniem, a co za tym idzie…ulewanie. W tej sytuacji niezawodna okazać się może stara, dobra tetra. Jest to produkt, który nie powoduje podrażnień oraz alergii, dlatego też rodzice często ją wykorzystują. W jaki sposób? Chyba każdy z Nas zaobserwował kiedyś jak rodzice, ciocia czy wujek tuż po karmieniu układają dziecko przodem do siebie w pozycji pionowej, podkładając pod główkę pieluszkę w celu poprawnego odbijania. 
  • Pieluszka tetrowa możemy użyć podczas codziennych kąpieli. Wielu rodziców wyściela dno wanienki lub po prostu posługuje się nią jak „myjką”. Główną zaletą tetry jest wysoka chłonność i szybkość schnięcia.  
  • Kolejnym zastosowaniem pieluszki tetrowej jest możliwość rozłożenia jej na materac, wózek oraz fotelik. Idealnie osłoni powierzchnię przed zabrudzeniami, m.in. podczas codziennej zmiany pieluszki jednorazowej lub zabawy. 
  • Pieluszka tetrowa może zagwarantować spokojny sen maluszka. Pewnie zastanawiacie się w jaki sposób? Mianowicie może posłużyć jako miękka przytulanka, bądź delikatne okrycie podczas drzemki. Każdy maluszek uwielbia, gdy koło główki znajduje się pieluszka tetrowa. 

Oczywiście pieluszka tetrowa ma znacznie więcej funkcji. Każdy rodzic z biegiem czasu przekonuje się do niej co raz bardziej i wykorzystuje ją w każdej możliwej sytuacji ? Jest to nieodłączny element każdego wyposażenia torby do wózka.

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj informację o naszych nowościach.

Bonus na start: Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj 5% na zamówienie w naszym sklepie.

Aktywując newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych. Możesz cofnąć zgodę na subskrybcję w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Masz prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top